Hızlı Gönderi
7 güne kadar para iadesi
Toplu ürün indirimi
Hakkımızda

Çelik Soyunma Dolapları üreten firmamız, 1998 yılından bu güne dek internet üzerinden çelik eşya imalatı sektöründe, Türkiye kapsamında birçok firmanın özel ve modüler tasarımlarını günümüze kadar kaliteli ve ucuz ürünlerimizi profesyonel kadromuzun desteğiyle hızlı ve garantili şekilde teslim etmiştir.

 

Öncelikli olarak müşteri memnuniyetini en üst noktada tutmayı prensip haline getiren Aktif Büro Ltd.Şti olarak diğer en büyük özelliğimiz çelik dolap gruplarında ucuz fiyat politikası ile hizmet ve fiyat avantajını bir arada toplamak ve 16 yıllık tecrübemizi siz müşterilerimizle buluşturmayı amaçlamaktır.

Aktif Büro - Çelik Soyunma Dolapları olarak bir şirketin geleceğinin siz müşterilerimizin elinde olduğunun bilincindeyiz. Bu nedenle müşteri memnuniyetini en önemli etken olarak düşünmekteyiz. celiksoyunmadolaplari.com’ un sunduğu kaliteli ürünler ve hizmetler ile müşterilerimiz için yeni bir gelecek yaratmakta, yaşam tecrübesini iyileştirmeye çalışmaktayız. anahtar dolapları

 

Çelik Dolaplar, ofislerde,büroda,askeri kamplarda,okul  salonlarında,fabrikalarda sıkça kullanılmaktadır. Çelik dolaplar dkp saçtan yapılır ve   son derece dayanır. Soyunma dolapları, iş yerlerinde işçi elbiselerini ve önemli paralarını içlerine koyduğu ürünlerdir. Bu ürünler asma takılır ve personeller eşyalarını dolapların içlerine koyduktan sonra kilitleyerek, güven ile işlerinin başlarına dönebilmektedir. Tek kapılı, iki kapılı, üç kapılı, dört kapılı, altı kapılı ve dokuz kapılı standart soyunma dolabı bulunmaktadır.

Dosya dolapları, ofislerde dosyaların düzenli bir şekilde koyulduğu dolaplardır. Çelik olması sebebiyle yangına karşı da dayanıklıdır. Ayrıca metal yapısı ile birlikte dayanıklı olmaktadır.Dosya dolapları ofisler düzen ve tertip sağlar ve daha iyi bir yaşam alanı ortaya koymaktadır. Çelik dosya dolapları toplam da standart olarak üç farklı modeldir. Bu dolapların tek farkı boylarıdır. Genişliği ve derinlikleri tamamen aynıdır. Çelik dosya dolapları DKP sactan üretilmektedir.

 

Klasör Dolapları, ofislerde fazla yer kaplamaz ve klasörlerinizin düzgün bir biçimde saklanmasını sağlar. Üç farklı model klasör dolabı bulunmaktadır. Dört, üç ve iki çekmeceli klasör dolapları, son derece ergonomiktir ve ofisinizde fazla yer kaplamaz.

Öğretmen Dolapları, öğretmenlerin veya personellerin, küçük eşyalarını depolamasını sağlayarak, işlerinin başına daha güvenli gitmesini sağlar. 3 farklı standart öğretmen dolabı modeli mevcuttur. Beş kapaklı, on kapaklı ve on beş kapaklı olmak üzere toplamda üç çeşit çelik öğretmen dolabı vardır. Çelik karteks DKP sactan üretilmektedir.

© 2014 Bu site, Evarina Web Tasarımı ve SEO hizmeti almaktadır. | Ofis Mobilyaları
TOPlist TOPlist